فراخ کوشک سازان

نماینده رسمی فروش و اجرای فایبر سمنت برد و گچ برگ در ایران
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فایبر سمنت برد انقلابی نوین و چشمگیر در سیستم ساخت و ساز خشک

شرکت فراخ کوشک سازان نماینده و مجری رسمی فایبرسمنت برد در ایران 

فایبر سمنت برد یا همان پانل سیمانی الیافدار نه تنها از جنس گیاهی بوده بلکه مانند سمنت برد که سنگین و شیمیایی و ترد و شکننده میباشد فاقد آزبست است و جنس لطیف. منعطف و سبکی را داراست.فایبر سمنت برد با الیاف گیاهی است که هم اکنون با مزایای قابل توجه همچون : مقاومت فایبر سمنت در رطوبت. مقاومت فایبر سمنت در حریق.مقاومت فایبرسمنت نسبت به نفوذ حشرات موذی.قابلیت رنگ پذیری فایبرسمنت. انعطاف فایبر سمنت با هرنوع شکل و شمایل معماری .نصب بسیار سهل و آسان.وزن کم و قابلیت حمل آسان و چندین ویژگی دیگر می باشد ..

مشتریان ، سازندگان ، کاربران که تا کنون از  فایبر سمنت برد در پروژه های خود استفاده نموده اند ، بلااستثنا رضایت کامل داشته اند و بصورت متداوم و مکرر درخواست خرید فایبر سمنت را داده اند و ماحصل این درخواست های متعدد و متنوع از فایبرسمنت برد حس کسب رضایت مشتری که هدف هر تولید کننده و نماینده فروش فایبرسمنت است را بهمراه دارد..

و با تاکید ثابت کرده که مزایای فایبرسمنت تنها یک تبلیغ نیست

خدمات فراخ کوشک سازان

پوشش بیرونی ساختمان

نمای پوسته ای (Cladding)

صفحات سیمانی الیافدار با چگالی 1300 تا 1700 کیلوگرم بر متر مکعب در فضای بیرونی ساختمان و بعنوان پوشش استفاده میشوند و بهترین گزینه برای هر نوع نما می باشند.

پوشش های داخلی ساختمان

پوشش دیوارهای داخلی

صفحات سیمانی الیافدار در فضای داخلی ساختمان بعنوان پوشش استفاده می شوند. با توجه به مقاومت این محصول در برابر ضربه و خواص مکانیکی مناسب می توان از آن در دیوار های داخلی مکان های پر تردد و شلوغ استفاده نمود.

پیمایش به بالا