فراخ کوشک سازان

سازه LSF

سازه LSF - پروفیل LSF

سازه LSF چیست؟

سازه LSF یکی از سازه‌های فولادی است که ویژگی‌های منحصر به فردی برای ساخت و ساز ارائه می‌دهد. سازه‌های LSF در واقع همان سازه‌های فولادی سبک هستند که در عبارت انگلیسی به صورت LIGHTWEIGHT STEEL FRAME نمایش داده می‌شوند. به واسطه ویژگی‌های خاص از جمله وزن سبک آن‌ها، این سازه‌ها در انواع پروژه‌های ساخت و ساز کاربرد دارند. سازه‌های LSF را می‎ توان جزء سازه‎ های مدرن در دنیای ساختمان سازی معرفی کرد.

سازه LSF عبارت است از یک اسکلت فولادی با وزن سبک که به صورت پیش ساخته آماده شده و برای ساخت و ساز به کار می‌رود. این سازه‌ها شبیه به پروفیل‌های فولادی دیده می‌شوند که با اتصالات فیزیکی نظیر انواع پیچ و بولت به یکدیگر متصل می‌گردند.

اندازه سازه LSF :

سازه‌های LSF از نظر طول و عرض متغیر هستند.اندازه‌های این سازه‌ها به این بستگی دارد که در چه نوع پروژه‌های ساختمان‌سازی باید به کار بروند. سازه‌های LSF جایگزین خوبی برای سازه‌های فلزی سنگین و در برخی موارد، جایگزین سازه‌های بتنی هستند.معمولا عرض انواع سازه LSF از 89 میلیمتر تا 308 میلیمتر متغیر است.

ضخامت سازه LSF:

ضخامت سازه LSF می تواند از 0.6 میلیمتر تا 2 میلیمتر متغیر باشد.برای تمام قسمت های یک سازه می توان ازپروفیل LSF استفاده کرد , برای سقف ,دیوار ,پارتیشن های جداکننده  ,اسکلت سازی اصلی ساختمان و موارد دیگر می توان از LSF بهره برد.

سازه LSF - پروفیل LSF
  • امروزه نیاز به ساختمان های سبک و ساخت سریع و با کیفیت باعث شده است تا روش های جدیدی در ساختمان سازی ارائه شود.یکی از این روش ها استفاده از ساختار اسکلت فلزی سبک (LSF) می باشد.

___________________________

مزایای سازه LSF :

  • وزن سبک
  • کاهش هزینه و نیروی انسانی
  • افزایش سرعت ساخت و ساز
  • انعطاف پذیری بالا
  • مقاوم در برابر حریق و آتش سوزی
  • مقاوم در برابر زمین لرزه
  • قابل بازیافت
  • مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی
سازه LSF یکی از بهترین انتخاب ها برای زیرسازی فایبر سمنت :

با توجه به مقاومت بالا و وزن بسیار سبک سازه LSF این اسکلت یکی از بهترین انتخاب ها برای زیر سازی نمای فایبر سمنت برد می باشد.

سازه LSF - پروفیل LSF

اجرای نمای ساختمان را به ما بسپارید

با بیش از پنج سال سابقه اجرایی

شرکت فراخ کوشک سازان نماینده رسمی فروش و اجرای فایبر سمنت برد و گچ برگ در ایران آماده اجرای کلیه مراحل ساخت نمای مورد نظر شما می باشد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا متخصصین ما در سریع ترین زمان بهترین گزینه را در دستان شما قرار دهند.

اجرا و نصب فایبر سمنت در تهران , اجرا و نصب فایبر سمنت برد در شمال کشور , مازندران و رشت , اجرای فایبر سمنت در کیش .

ساخت اسکلت ساختمان با سازه LSF :

سازه LSF - پروفیل LSF

هزینه ی اجرای سازه LSF چقدر است؟

 هزینه ی هر متر مربع سازه LSF در سال 1402 چیزی بین 2.800 میلیون تومان تا 3.500 میلیون تومان می باشد. تمامی مبالغ بالا به صورت تقریبی می باشد.

سازه LSF - پروفیل LSF

LSF در کجا اجرا می شود؟

سازه LSF در انواع ساخت و سازهایی مانند خانه های ویلایی، ساختمان های مسکونی و اداری، هتل و آپارتمان، ساختمان مدارس و دانشگاه و انواه مجتمع های تجاری کاربرد دارد.

سازه LSF - پروفیل LSF
پیمایش به بالا